| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB91089 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.7 cm |
| Diametru | 2.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Sondă Subtilă Negru
54 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Stimulator Sondă Subtilă slim atât de discret prin formă și dimensiunea sa încât nimeni nu va ști că tu îl folosești oriunde.
Stimulator Sondă Subtilă slim atât de discret prin expresie și măsura sa încât nimeni nu va ști că tu îl folosești oriunde.
Funcționează cu baterii AA
