| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90876 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 21 cm |
| Diametru | 3.5-4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Vinyl P-Shape No.2
Vibrator cu design realist, mărime perfectă, vibrații reglabile. Materialul este mătăsos și flexibil.
Vibrator cu design realist, mărime perfectă, zvâcniri reglabile. Este meșteșugit dintr-un material neted și flexibil, plăcut la atingere, ușor de curățat ce imită dermă umană. Se curăță foarte ușor cu apă călduță și săpun. Capul este subțire pentru o inserare ușoară.
Acest vibrator a fost conceput special pentru a dărui orgasme multiple. O femeie ce râvnește să aibă parte de plăceri intense, dar nu are un asociat aproape, poate folosi Vinyl P-Shape. Cu siguranță, se va bucura la maximum de această jucărie cu un cap pronunțat și un formă realist.
Folosind acest vibrator vei avea parte de un climax copleșitor care te va face să ții pi de plăcere. Nu trebuie să îți faci griji dacă ești singură, poți avea parte de momente plăcute oricând, atâta timp cât ai la dispoziție vibratorul Vinyl P-Shape. Pregătește-te pentru o experiență puternică și pune mâna pe această jucărie erotică.
- Designul său este special plămădit pentru a oferi satisfacții intense, adaptându-se nevoilor utilizatorului.
- Este ideal pentru ființele care vor să experimenteze plăceri sexuale numeroase scutit de un partener.
- Pulsatorul are un cap pronunțat care facilitează stârnirea adecvată a zonelor erogene.
- Compatibilitatea cu lubrifianții pe bază de apă este recomandată pentru o experiență optimă.
- Fiecare folosire asigură ocazia de a explora deosebite maniere de stimulare datorită vibrațiilor reglabile.
- Suprafața cu vene este potrivită pentru stimularea punctului G și penetrarea anală.
Funcționează cu baterii AA
