| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90868 |
| Lungime Totală | 6.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.5 cm |
| Diametru | 2-6 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Pentru Penis Power Stretchy Albastru
19 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Cilindru clar pentru mădular din material flexibil, ce se crește atât cât este nevoie, cu excrescențe stimulante.
Power Stretchy Sleeve este un manșon de calitate, deosebit conceput pentru desfătarea celor doi parteneri. Este creat dintr-un material flexibil care se conturează divin pe orice gland și întinde o stimulare suplimentară, în timp ce prietenul se bucură de o circumferință mai mare.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
