| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90845 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 21.25 cm |
| Diametru | 5.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Clasic Large Negru
118 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator realistic cu mărimi mari, cu 7 funcții de vibrație.
Clasic Large este un vibrator cu alură foarte realistic, textura a materialului cumplit de naturală, identică celei a dermei și dimensiuni ireal de generoase. Cu o suprafață texturată cu venișoare proeminente, cap pronunțat și numeroase trepte de viteză a vibrațiilor, asta te va satisface așa cum nici o altă jucărie intimă nu o poate face.
Foarte fără greutate manevrabil, acesta este impecabil atât pentru împătimitele jucăriilor sexuale, cât și pentru începătoarele aflate în căutare de noi senzații. Rezistent la apă.
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
7 nivele de viteză
Rezistent La Apă
