| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90740 |
| Lungime Totală | 14.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 2-3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Latex, PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Gonflabil Unisex Zepplin Negru
89 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 127 RON
Disponibil: In Stoc
Stimulator sexual și anal Unisex Zepplin este conceput din latex și poate fi umflat pentru a se plia perfect pe pereții interiori ai vaginului sau anusului tău, devenind un adevărat dispozitiv de tortură.
Vibrator sexual și anal Unisex Zepplin este realizat din cauciuc și poate fi umflat pentru a se plia perfect pe pereții interiori ai vaginului sau anusului tău, devenind un adevărat instrument de tortură plăcută. Dispozitivul este de obicei subțire, așa că-l poți introduce împlinit în vagin sau anus, unde poți să-l umfli ulterior dorință. De asemenea, poate fi activat în completarea vibrațiilor pe care le produce și le oferă vibratorul.
Rezistent La Apă
Funcționează cu baterii AA
