| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90666 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 11-12 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Dublu Dr. Skin Penis Vibes
Vibrator destul de flexibil, făcut din silicon de caracteristică superioară. Este prevăzut cu vene iar glandul este bine definit pentru a oferi o experimentare realistică utilizatorului. Excelent pentru stimularea simultană a vaginului și al anusului.
Vibrator foarte flexibil, confecționat din silicon de excepție superioară. Este însușit cu vene iar glandul este bine definit pentru a oferi o experiență realistă utilizatorului. Ideal pentru surescitarea simultană a vaginului și al anusului. Are la bază o ventuză detașabilă iar motorul cu oscilații multiple îți garantează desfătări de neimaginat.
- Vibratorul Mr. Skin Dublu Vibe Beige este confecționat din PVC, un material teribil de agreabil la mângâiere ce imită foarte bine pielea umană.
- Profilul său realistic îl face grozav pentru persoanele feminine care doresc o practică autentică.
- Vibratorul este original de flexibil, așadar îl poți folosi în nenumărate poziții.
- Orgasmele vor fi mai intense ca nicicând cu susținerea acestui vibrator de la Blush.
- Are un punct final conic și senzație realistică cu un ax flexibil.
- Vibrațiile adânci și puternice sunt controlate de un buton convenabil EZ-dial.
-Lungime vibrator genital: 17.5 cm
-Diametru stimulator genital: 4.2 cm
-Lungime vibrator anal: 14 cm
-Diametru vibrator anal: 2.3 cm
