| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90602 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Jelly |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator 20cm Seven Creations Negru
88 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Vibrator în mărime firească realizat din gel, extrem de fin la atingere, culoarea sa neagră făcându-l mai interesant.
Stimulator în măsură normală realizat din gel, extrem de fin la atingere, culoarea sa neagră făcându-l mai interesant.
- Acest vibrator conferă o senzație foarte realistică și îți va dărui multă plăcere.
- Este atât de moale încât se simte ca și cum ar fi real.
Funcționează cu baterii AA
