| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90482 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 2.6-3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon Medical |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Medical Silicone 18cm
Ați putea să vă agățați prosopul, dar este puțin calificat pentru acest lucru, pentru că masajerul dildo poate fi întrebuințat pentru lucruri mai bune decât asta.
Ați putea să vă agățați prosopul, dar este puțin calificat pentru acest lucru, deoarece vibratorul penis virtual poate fi folosit pentru lucruri mai bune decât asta. Întregul dildo este extraordinar de practic și are un gland ideal pronunțat și testicule mari. Acest amant este acolo pentru tine 24 de ore din 24 și nu poate aștepta să îți dau sentimente ude de plăcere profund în interiorul tău. Dildo-ul gros, gros vă va lovi în extaz și cupa intensă de aspirație se va lipi de orice suprafață netedă, de exemplu masa de bucătărie sau plăcile de baie :)) În plus, noul dvs. dildo favorit este extrem de maleabil și îl puteți folosi în absolut orice poziție! Este complet minus sudură și nu are muchii ascuțite sau părți dure care ar putea interfera cu desfătarea dumneavoastră. Veți fi capabil să simțiți cât de prietenoasă și netedă este când o țineți în mână. Are o regiune moale și un miez stabil, ceea ce înseamnă că poți fi la fel de sălbatic cum vrei tu. Materialul face acest dildou perfect pentru plăcerea plăcută, deoarece este fabricat din silicon medical, este inodor, simplu de curățat, igienic, durabil și impermeabil.
Are Ventuză
