| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90208 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.4 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Fantasy X-Tensions
Prelungitorul Mădular Fantezie X-Tensions este o alternativă non-chirurgicală de a mari penisul dvs cu 5.1 cm, creând impresii admirative și aducând un plus de imagine din pricina și vibrațiilor cu care acesta este dotat!
Extensorul Fantezie X-Tensions este o alternativă non-chirurgicală de a mări membrul dumneavoastră cu 5.1 cm, creând impresii admirative și aducând un plus de imagine din cauza și vibrațiilor cu care asta este dotat!
Cu susținerea acestuia puteți fi omul care își satisface partenera instant, de neimaginat. Prelungitorul Fantasy X-tensions se fixează în jurul testiculelor cu ajutorul inelului de la bază, acesta fiind foarte confortabil. Extensia din vârful prelungitorului, îngroașă penisul cu 33% și propune un sentiment complex. Prolungatorul imită extrem realist textura pielii umane și este super-elastic pentru a se potrivi oricărei dimensiuni. Diametru interior: 2.5 cm
- Prelungitorul conține un micro vibrator dominant care se introduce în bucla de la vârful mânecii pentru a oferi stârnire suplimentară și palpitantă.
- Materialul Fanta Flesh(R) este ultra-moale și se simte ca o a doua piele, punând la dispoziție o senzație mai bună decât dermă reală.
- Cureaua pentru testicule participă la prelungirea ejaculării pentru un orgasm mai puternic.
- Stimulatorii clitoridieni mici oferă trăiri de furnicături direct pe cel mai sensibil punct al soțului tău.
Forma Anatomică
Contribuie La Întărirea Erecției
Funcționează cu baterii AG13 / LR44
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Formă Anatomică
