| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90195 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Toy Joy 18cm
60 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis virtual Mădular 18cm este un dildo mega realist, subțire. Are o ventuză pentru fixarea poziției pe diverse suprafețe plane sau pentru a se putea utiliza ca strap-on.
Mădular 18cm culoarea pielii este un dong super realist, subțire.
Are o ventuză pentru fixarea pe variate suprafețe plane sau pentru a se putea folosi ca strap-on. Este vigilent lucrat, posedă vene pe toată suprafața, este din material jelly și flexibil.
Rezistent la apă.
Sigur pentru corp
