| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB90187 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Fx Real Feel Enhancer XL
Transformă-ți penisul într-o adevărată mașinărie a plăcerii cu acest Cilindru Penis Fantasy XTensions Real Feel XL!
Creat ca o alternativă sigură de îngroșare a penisului, la prețuri accesibile și fără intervenții chirurgicale costisitoare sau proceduri curative și pastile, Manșonul Mădular Fantasy XTensions Real Feel XL va îngroșa plăcut penisul, cum nu v-ați imaginat vreodată. Este un cilindru personalizat, care poate fi ușor tăiat în vârf pentru o potrivire perfectă și are capul deschis, astfel încât partenera să se bucure în continuare de atingerea normală a membrului dumneavoastră.
Este ideal și pentru masculii cu dificultăți erectile. Manșonul Falus Fantasy XTensions Real Feel XL este realizat dintr-un material Fanta Flesh, ce se simte ca o a doua piele, chiar mai bine. Super extensibil pentru a se ajusta pe orice dimensiune, manșonul are la bază un inel, unic făcut pentru a menține erecția o perioadă lungă de timp, chiar și pentru prinderea sa.
- Manșonul dezvoltă grosimea falusului cu 33% pentru a dărui partenerului o senzație umplută și un orgasm excepțional.
- Inelul pentru testicule integrat aduce că manșonul rămâne ancorat în siguranță și nu alunecă.
- Manșonul este suficient de strâns pentru a ajuta la prelungirea duratei actului carnal și are o curea pentru testicule care prelungește ejacularea pentru un climax puternic.
Video Prelungitor Penis Fx Real Feel Enhancer XL
Formă Anatomică
Contribuie La Întărirea Erecției
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
