| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89892 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 0.8-1.2 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dilatator Uretră Silicon Dilatator Set Albastru
75 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Kitul de Dilatatoare Silicon pentru EA și pentru El este creat din trei componente cu diametre diferite.
Setul de Dilatatoare Silicon pentru EA și pentru El este construit din trei componente cu diametre diferite. Au vârful rotunjit, scutit de sudură pentru inserție ușoară. Sunt realizate din silicon medicinal, destul de elastic. Se utilizează doar cu lubrifianți sterili.
- Kitul include dilatatoare cu siluetă ondulată și arcuită pentru a dărui trăiri perfect noi.
- Dilatatoarele sunt excluzând chimicale periculoase conform Regulamentului REACH al UE.
Flexibil
