| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89793 |
| Lungime Totală | 25.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 18.5 cm |
| Diametru | 5.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Shane Diesel Dildo
Toată lumea și-ar dori o jucărie sexuală perfectă, toată societatea vrea să aibă climaxul perfect - acum poți cu dildo-ul Shane Diesel.
Acest penis virtual este absolut superb, flexibil, este replica fidelă a falusului actorului Shane Diesel. Este ideal pentru inserție profundă genitală sau anală, el va aluneca peste tot doriți cu capul și venele excelent conturate și materialul fără ftalați care preia repede temperatura corpului. Capabil să atingă și cel mai adânc punct al vaginului și să tachineze labiile și clitorisul cu testiculele fine, are o pompă intensă care poate fi fixată pe absolut orice suprafață plană și netedă.
- Estetică ergonomic, simplu de manevrat și potrivit pentru folosirea în nenumărate poziții.
- Fin și moale la atingere, facilitând inserția.
Video Shane Diesel Dildo
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
