| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89510 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 1-3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon Medical |
| Brand | Fifty Shades Of Grey |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Delicious Fullness Negru
Anal Plug Delicious Fullness - Fifty Shades of Grey este un anal plug frumos și unic, conceput din silicon catifelat.
Anal Plug Delicious Fullness - Fifty Shades of Grey este un anal plug distins și unic, creat din silicon catifelat.
Are formă anatomică perfectă, fiind făcut pentru a oferi delectări anale cutremurătoare. Are 3 viteze de zvâcniri și 7 oscilații ritmice diferite, astfel îți va stimula zona anală la maxim.
- Baza în formă de T facilitează explorarea diferitelor nivele de presiune și unghiuri odată inserat.
- Poate fi folosit cu sau fără tremurări pentru o introducere blândă în jocul anal.
- Parte din colecția oficială Fifty Shades of Grey aprobată de autoarea E L James.
- Fără cusur pentru joc solo sau împărțit, pentru propria experiență Ana și Christian.
- Include o pungă de mătase pentru depozitare discretă.
- Conceput pentru a stimula țintit terminațiile nervoase receptive din anus.
Rezistent la apă.
Video Anal Plug Delicious Fullness Negru
Rezistent La Apă
