| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89377 |
| Lungime Totală | 25.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 22 cm |
| Diametru | 3-4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Cyberskin |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Big Boy 25cm
Un stimulator impresionant, Big Boy te va stimula până la orgasm oricând și oricât.
Un vibrator impresionant, Big Boy te va stimula până la climax în orice moment și oricât. Lucrat din cyberskin, un ideal material de pe piață, vibratorul Big Boy are un design realist, spre deliciul tău. Vibratorul are înfățișare anatomică cu gland bine conturat și vene proeminente, pentru delectări intense. Cyberskinul este un material ce imită foarte bine trăsăturile dermei umane. Este neted și fin la atingere, se simte exact ca pielea umană.
Flexibil, vibratorul Big Boy aduce o inserare agreabilă plină de plăcere. Masajerul Realistic Big Boy știe întocmai ce îți dorești și te va stimula până la plăcere sexuală maximă cu fiecare pătrundere. Vibrațiile intense îți vor oferi trăiri unice, încărcate de plăcere pentru o experiență unică.
Material moale plăcut la atingere. Zvâcniri multi-viteză. Are o formă specială cu bombate pentru mărirea plăcerii și tremurări cu intensitate reglabilă, controlate cu ajutorul controllerului amplasat la baza sa.
- Rezistent la apă, ceea ce permite folosirea în medii umede pentru o experimentare diversificată.
- Vibratorul este proiectat în SUA, respectând cele mai înalte standarde de calitate.
