| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89366 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | PVC |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Sophia Roșu
Preluați controlul atunci când îmbrăcați Strap-on-ul Sophia. Hamul nice este foarte comod și ultra funcțional, a fost creat pentru a fi ușor de exploatat în timp ce găsiți altă folosire a mâinilor dumneavoastră.
Preluați controlul atunci îndată ce îmbrăcați Strap-on-ul Sophia.
Hamul nice este teribil de comod și ultra funcțional, a fost creat pentru a fi lezne de exploatat în timp ce găsiți altă întrebuințare a mâinilor dumneavoastră. Vârful dildo-ului este fără greutate îndoit pentru a facilita accesul spre punctul G și surescitarea acestuia.
Puteți utiliza dildo-ul împreună cu hamul sau separat. În partea din față, strap-on-ul are un inel din metal care participă la fixarea dildo-ului și se poate altera în funcție de circumferința vibratorului sau a dildo-ului pe care vreți să-l atașați de acesta.
Video Strap-On Sophia Roșu
Sigur pentru corp
