| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB15942 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Vibrații Hollow For Him Or Her Negru
182 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Strap on din latex, pentru el sau ea, prevăzut cu vibrator negru.
Strap on din material de calitate care poate fi întrebuințat doar între soții dar și de masculi pentru a-și satisface partenera.
În acest strap on, masculul își poate introduce penisul și astfel partenera va fi satisfăcută de nouă dimensiune a pătrunderii- 17 cm, iar vibrațiile atașate îi vor ajuta pe amândoi să obțină un act intim satisfăcător.
Formă Anatomică
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
