| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89272 |
| Lungime Totală | 26.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Latex |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale Power Negru
88 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 130 RON
Disponibil: In Stoc
Completează bilele anale Power la jocurile erotice pentru trăiri în plus.
Adaugă biluțele anale Power la jocurile sexuale pentru trăiri în plus. Bilele sunt prinse între ele cu un șnur din nailon acoperit cu latex pentru spălare ușoară și au un ansamblu de prindere pentru control facil. Dimensiunile suficient de mari ale celor 5 bile sunt cel mai potrivite pentru un utilizator experimentat. Bilele unt fabricate din material neporos, minus ftalați, fin și ușor de curățat.
Rezistente la apă.
Sigur pentru corp
