| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89259 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS, TPR |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Twin Roz
39 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Două bile sexuale ușor ovale cu crestături fine, îmbinate cu bandă de material.
Twin Roz sunt bile, fabricate din silicon, ce au rolul de a întări mușchii genitali. Ele se inserează în vagin și vibrează în momentul în care corpul se mișcă. Astea produc orgasme dominante și senzații umplute de plăcere. Folosește-le atunci îndată ce faci treabă prin casă sau când mergi la cumpărături.
Bucură-te de satisfacții intense și condimentează-ți viața sexuală. Fiecare femeie trebuie să se simtă uimitor atunci când face sex și trebuie să aibă parte de puncte culminante adevărate.
