| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89129 |
| Lungime Totală | 33.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3-3.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Dublu King Trouble M
Nervurile frumoase modelate fac produsul foarte apropiat cu un penis real. Poți alege care dintre cele două capete este favoritul tău.
Acest dildo dublu îți poate îndeplini născocirile cele mai ascunse. De culoarea dermei acest fabricat are aproximativ 35 cm extindere absolută egală cu două capete confecționate cu fidelitate după un membru real.
- Dildo-ul are un gland bine definit ce furnizează un plus de plăcere în momentul pătrunderii.
- Este prietenos cu dermă și hipoalergenic.
- Poate oferi delectări de neuitat, fiind adecvat atât pentru jocurile solo cât și în doi.
- Dildo-ul masează utilizatorul cu axul său intens incitant atunci când este inserat, atingând toate punctele fierbinți interne din pricina flexibilității sale extreme.
- Dildo-ul are vene pronunțate pe exterior, ce stimulează intens pereții vaginali.
- Designul teribil de realistic cu vene proeminente dă o stimulare intensă.
- Fiecare venă, fiecare ax și fiecare cap este atent lucrat manual cu detalii excepționale pentru a oferi cea mai realistă trăire imaginată vreodată.
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Flexibil
