| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89110 |
| Lungime Totală | 17.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.2 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Fantasy Perfect Extension
Prelungitor Penis Fantezie Angelic Extension din material super fin și elastic, ce imită foarte bine pielea umană.
Prelungitor pentru penis, din material super moale și elastic, ce imită foarte bine pielea umană. Are formă naturală, se potrivește comod pe penis, se încălzește la temperatura corpului, pentru a se simți cât mai aproximativ de real. Lungime adăugată: 2.54 cm. Grosime adăugată: 0,82 cm. Poate fi tăiat din lungimea manșonului, în funcție de mărimea penisului dv.
- Prelungitorul are vene proeminente și un gland ferm căptușit, care prinde erecția în același timp.
- Materialul super-moale Fanta Flesh(R) se simte ca o a două piele.
- Este suficient de strâns pentru a vă ajuta să rezistați mai mult timp.
- Partenerul dvs. va beneficia de o penetrare mai profundă din pricina extensiei de 2.54 cm la vârf.
- Idilic pentru bărbații cu disfuncție erectilă și probleme de izbândă intermediară.
Formă Anatomică
Funcționează cu baterii AG13 / LR44
Sigur pentru corp
