| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB89023 |
| Lungime Totală | 12.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 2.3-2.6 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Mini Smile Sweety Mov
88 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Un alt stimulator deosebit din colecția Smile. Sweety se remarcă printr-o flexibilitate deosebită, motoraș puternic și extreme de silențios.
Un alt stimulator deosebit din colecția Smile. Sweety se remarcă printr-o flexibilitate deosebită, motoraș puternic și extreme de silențios, 7 feluri de pulsații a căror intensitate poate fi reglată prin butonul One Touch-o singură atingere. Din silicon medicinal moale ușor curbat spre capăt își va găsi drumul spre punctul G pentru a oferi orgasmele numeroase pentru care a fost creat.
Are Ambalaj Eco-Friendly
