| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88882 |
| Lungime Totală | 9.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.7 cm |
| Diametru | 0.6-2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Renegade Spades Small Negru
86 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Anal Plug-ul Renegade Spades Small are un estetică elegant, ultra neted, ce preia temperatura trupului rapid și are forma impecabilă pentru începători.
Anal Plug-ul Renegade Spades Small are un design elegant, ultra neted, ce preia temperatura corpului rapid și are formă perfectă pentru începători.
Realizat din silicon medicinal, mat și uniform, forma sa conică ce dezvoltă subtil în diametru, oferă stârnire anală, fără a forța mușchii sfincteri. Siliconul din care este creat Anal Plug-ul Renegade Spades Small, este teribil de igienic, ce poate fi fiert sau dezinfectat pentru sterilizare. Perfect pentru cei cu dermă sensibilă, complet hipoalergenic, fără miros sau gust.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
