| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88859 |
| Lungime Totală | 8.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 5.7 cm |
| Diametru | 1-3 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | TPE |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Mini Jolie Albastru
Anal Plug-ul Jolie Albastru Mini Aqua, ultra minion, este perfect pentru începători și foarte eficient pentru distracția anală sau pentru stimulare.
Anal Plug-ul Jolie Albastru Mini Aqua, ultra minion, este absolut pentru începători și nespus de eficace pentru distracția anorectală sau pentru stimulare.
Nu mai mare decât un deget și doar puțin mai gros la bază, acest plug clasic micuț, se introduce ușor din cauza design-ului sau conic. Fabricat din material moale, fără ftalați, veți putea să-l îndoiți cum doriți, dar este destul de ferm pentru a satisface pe oricine. Mânerul de la bază este creat pentru un control facil și îndepărtare ușoară.
- Jolie Albastru sunt dopuri de placere recent proiectate pentru a fi utilizate în orice mod doriți.
- Acest obiect este disponibil în 4 mărimi pentru a se potrivi perfect.
- Jolie Albastru Mini Aqua oferă confort, stil și plăcere într-un singur produs.
- Aceste dopuri de fericire sunt proiectate pentru a oferi o poziționare corectă mai târziu inserție.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
