| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88699 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 5.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Real Feel Deluxe 20cm
Dildo ultra practic de mari dimensiuni, din material extra mătăsos ce imită magistral dermă umană.
Dildo ultra practic de mari dimensiuni, din material extra moale ce imită perfect dermă umană.
- Vibratorul are o vibrație multi-viteză care creează intensitatea grozavă a vibrației.
- Baza cu ventuză ultra-puternică este compatibilă cu hamurile, oferind o experiență de strap-on confortabilă și realistă.
- Materialul Fanta Flesh privat de chimicale periculoase imită moliciunea dermei reale și este complet sigur pentru corp.
Are capul bine delimitat, deține vene realiste și testicule, arătând și se simțindu-se ca unul natural. Are o sucțiune puternică cu o artă de a fabrica nouă, pentru o bună fixare pe distincte suprafețe.
Este rezistent la apă.
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
