| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88642 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 18.4 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Cu Ventuză Ultra Realist UR3
Vibrator Cu Ventuza Ultra Practic UR3 Natural este confecționat din noul material UR3, material pufos și ușor la atingere, cu textură fină ce imită extrem bine dermă umană.
Stimulator ultra realist fabricat din noul material UR3, material neted și plăcut la atingere, cu textură fină ce imită extrem de bine pielea umană.
Este turnat direct ulterior un sex real, astfel încât detaliile, inclusiv venele sunt autentice, este elastic, se încălzește la atingere, este moale la exterior dar ferm pe interior, întocmai ca un penis în erecție.
Are ventuză puternică pentru așezarea pe deosebite suprafețe plane. Mecanismul de vibrație intern este detașabil. Intensitatea vibrațiilor se modifică din rotița specială care se află între ventuză și testicule.
Control La Distanță
Are Ventuză
