| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88634 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Penis Deluxe Negru
182 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pompă de mână are un estetică ergonomic și oferă o intensă forță de aspirare.
Pompă pentru creșterea penisului, facil de manevrat pentru a produce fără întârziere și eficace un vid puternic în interiorul cilindrului transparent. Include manometru și indicator pentru vid. Lungimea totală este de 30 cm și 22 cm utilizabili în interior.
Mod de utilizare: Pentru efecte vizibile, utilizați pompa de 2-3 ori pe zi câte 3-5 minute, fără a forța.
Are Efect De Sucțiune
