| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88618 |
| Lungime Totală | 25 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Shane Diesel 25cm
Acest Vibrator cu Ventuză Shane Diesel este o provocare pentru cei ce se întreabă: Cum te simți să-l ai pe Diesel?
Acest Stimulator cu Ventuză Shane Diesel este o provocare pentru cei ce se întreabă: Cum te simți să-l ai pe Diesel?
Un vibrator cu dimensiuni generoase, modelat după imaginea exactă a falusului bine dotatului star de filme -Shane Diesel. Conceput pentru a arăta și a se simți exact ca un mădular real, Pulsatorul cu Ventuză Shane Diesel are un cap neted, conic, un arbore drept perfect realizat până la ultimul detaliu. Ventuza cu care este însușit are o aspirație foarte puternică și este sigur pentru o introducere profundă, fie genital sau anal, deoarece este special creat ca și o barieră pentru a nu intra mai departe în interior. Vibratorul cu Sucțiune Shane Diesel este concretizat dintr-un material ce imită cu exactitate pielea umană, îndeajuns de maleabil pentru poziționare precisă, dar suficient de ferm pentru a persistă în loc.
Vibrațiile, escaladarea și pulsațiile puternice sunt provocate de un mini vibrator plasat în vârful Vibratorului cu Ventuză Shane Diesel și se pot regla cu susținerea telecomenzii conectată de vibrator printr-un jackpin detașabil.
- Vibratorul SHANE DIESEL VIBRATING DILDO este prevăzut cu funcții de vibrații ce pot satisface indiferent ce femeie.
- Această versiune a dildo-ului semnătură Shane Diesel vibrează cu un mini vibrator intens plasat la vârful dildo-ului și dispune de un controler cu 7 funcții (viteze joase/medii/înalte, precum și 4 funcții unice de pulsație).
Sigur pentru corp
