| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB88578 |
| Lungime Totală | 20.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap On Cu Vibrații Hollow 20.3cm Negru
209 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Un strap-on singular realizat pentru o creștere cât mai adecvată a penisului, care cu securitate va duce la clipe de plăcere absolută.
Un strap-on special creat pentru o creștere cât mai adecvată a penisului, care cu siguranță va duce la clipe de plăcere absolută. Hamul conceput dintr-un material extensibil și foarte confortabil se poate regla în funcție de dimensiuni. De asemenea este perfect și pentru persoanele feminine îndrăznețe care vor să își îndeplinească toate dorințele intime. Mărime interioară 15 cm
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
