| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB86810 |
| Lungime Totală | 11-18 cm |
| Lungime Inserabilă | 7.5-14 cm |
| Diametru | 1.25-3.25 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Inspire |
| Livrare | Gratuita |
Set Dilatatoare Genitale Inspire Silicone Roz
323 RON
(TVA inclus)
Disponibil: Nu
Set format din 5 bucăți de mărimi variate dilatatoare sexuale în colorație feminină.
Set dilatator genital, conține 5 bucăți de dimensiuni distincte pentru dilatare treptată. Dilatatorul participă la restabilirea puterii sexuale și a confortului genital. Ușor de folosit din pricina buclei atașate la bază, sunt perfecte pentru femeile cu nereguli în ceea ce privește strângerea intimă. Set concretizat din material silicon premium împachetat cu bun gust.
Mărimi lungime/diametru:
- 7.5 cm / 1.25 cm
- 9 cm / 2 cm
- 10.75 cm / 2 cm
- 12.75 cm / 2.5 cm
- 14 cm / 3.25 cm
Video Set Dilatatoare Genitale Inspire Silicone Roz
Sigur pentru corp
