| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB82961 |
| Lungime Totală | 16.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrating Hollow Strap On For Him Or Her
177 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrating Hollow Strap On For Him Or Her este adresat în deosebit bărbaților, dar se poate folosi și de femei.
Vibrating Hollow Strap On For Him Or Her este destinat în special bărbaților, dar se poate folosi și de femei. Nu necesită erecție. Trebuie doar să introduceți penisul în această teacă. Interiorul este o parte gol, materialul prezintă nervuri sub formă de vene pentru o stârnire mai puternică. Partenera va fi foarte încântată de noile dumneavoastră dimensiuni.
Este însușit pentru prindere cu o cingătoare elastică ajustabilă.
Formă Anatomică
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
