| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB81735 |
| Lungime Totală | 28 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Penis Artificial Cu Vibrații Push It!
Penis Artificial Push It! este un produs realizat dintr-un material fin similar pielii umane care funcționează cu 5 viteze ajustabile
Penis Artificial Push It! este un produs concretizat dintr-un material fin asemănător pielii umane care funcționează cu 5 viteze reglabile, deplasându-se ritmic în sus și în jos, respectiv înăuntru și afară creând astfel senzația unui coleg real.
Vibrator Special Long John Up Down are un design unic și este dotat cu programe particular concepute pentru stârnire orgasmică. Are formă anatomică, cu gland bine conturat și proeminente sub variantă de vene pentru mai multă plăcere. Intensitatea vibrațiilor poate fi cu ușurință reglată cu susținerea controler-ului de la bază.
Vibratorul mai conține și de o funcție ce îi îngăduie să execute mișcări cândva și înapoi, pentru a simulează cât mai fidel detaliile pătrunderii reale. Astfel fiecare trăire cu aceasta jucărie unică va fi de neuitat. Lasă-te stimulată până la extaz de Vibratorul Special Long John.
Are funcție de împingere
