| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB77544 |
| Lungime Totală | 30.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 30.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Dublu Crystal Jellies Jr. 30.5cm Transparent
Dublează-ți plăcerea și distracția cu Penis artificial Dublu 30.5cm! Transformați-vă fanteziile în realitate cu un penis virtual dublu mare și roz. Aveți două chipuri de a vă juca solitar sau cu un partener.
Dublează-ți plăcerea și distracția cu Dildo Dublu 30.5cm! Posedați două moduri de a vă juca singur sau cu un partener. Doar imaginați-vă un penis virtual de 30,5 cm, cu forme realistice dintr-un material neted, mătăsos și alunecos, intrând simplu în dumneavoastră și în același timp în partenerul dumneavoastră. Dildou Dublu 30.5cm vă poate satisface capriciile sexuale cele mai sălbatice, atât anal cât și genital. Această jucărie clasică are textură jelly din jeleu cu forme realiste pentru sporirea plăcerilor. Capetele netede rotunjite sunt ideale pentru jocul anal și cel genital. Dildo Dublu 30.5cm, creat cu o textură realistă, cu vene translucide este cumplit de flexibil, poate fi îndoit chiar și pentru inserție dublă dar persistă suficient de ferm pentru a fi introdus cu ușurință.
