| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB76816 |
| Lungime Totală | 18.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Luna II Flexible Mov
94 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 145 RON
Disponibil: In Stoc
Vibratorul de culoare mov va încânta prin folosirea lui dar și prin design și culoare feminină.
Vibratorul este creat din silicon flexibil moale modelat cu nervuri simple care vă vor oferi plăcere specială. Este rezistent la apă și funcționează pe mai numeroase viteze, în funcție de dorințele dumneavoastră. Inelul de la bază îl face ușor de manevrat.
Foarte Silențios
Rezistent La Apă
Funcționează cu baterii AAA
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
4 tipuri de vibrații
7 tipuri de vibrații
