| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB76661 |
| Lungime Totală | 7 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Power Stretchy Sleeve Transparent
19 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Cilindru Power Stretchy Sleeve Transparent tăiat pentru surescitarea marginilor genitali și întârzierea ejaculării, asigurând o erecție puternică de lungă durată.
Manșon decupat pentru stimularea marginilor genitali. Ajută la stimularea clitorisului și amână ejacularea, acest lucru ducând la partide lungi și memorabile.
Rezistent La Apă
