| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB76409 |
| Lungime Totală | 29.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 24.1 cm |
| Diametru | 5.3 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Crystal Jellies Big Boy 29.46cm Roz
162 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 224 RON
Disponibil: In Stoc
Ferm și flexibil este special zămislit pentru satisfacția absolută.
Ferm și maleabil este rarisim conceput pentru desfătarea absolută. Dildoul este bine conturat și pe întreaga suprafață este însușit cu vene proeminente pentru intensificarea orgasmelor.
Video Dildo Crystal Jellies Big Boy 29.46cm Roz
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
