| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB71854 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 2.5-4 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Penis Adonis Extension Transparent
Adaugă câțiva centimetri în plus la lungimea penisului cu susținerea acestui prelungitor Adonis Manșon Extension transparent.
Manșonul va impresiona fiecare act de amor cu o nouă calitate, un mod perfect de a introduce ceva nou și diferit pentru dormitorul tău. Prelungitorul este creat dintr-un material flexibil care se mulează ireproșabil pe orice gland. Terminațiile de care conține acest produs finit transmite stimulare ambilor parteneri.
- Prelungitorul alungește penisul cu 4 cm, dând o experiență și mai completă.
- Exteriorul cu bile moi și interiorul cu estetică lamelat intensifică stârnirea pentru cele două părți.
- Extensorul este foarte elastic, adaptându-se tuturor dimensiunilor și garantând o potrivire confortabilă.
- Materialul Soft Touch se adaptează fără întârziere la temperatura corpului și furnizează o senzație realistă pentru distracție maximă.
- Grosimea materialului îngroașă penisul, oferind o stimulare tare și plăcere în momentul actului sexual.
