| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB70371 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 5.4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | ABS, TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Thruster Fantasy Collection Negru
Stimulator Thruster este tot ceea ce stăpâniți nevoie pentru stimulare anală la extrem.
Stimulator Thruster este tot ceea ce stăpâniți nevoie pentru stimulare anală la extrem. Pulsatorul propulsor conține de un sfat conic pentru a ușura inserarea, și un motor silențios, care oferă rezonanțe direct zonei cele mai sensibile. Cu ajutorul telecomenzii, puteți parcurge șapte modele unice de pulsații și trei viteze puternice de inserare.
- Vibrațiile sunt puternice și pot dărui un plus de bucurie în timpul inserării anale.
- Este produs din Silicon, un material catifelat la atingere și ușor de inserat.
- Poate fi folosit solo sau în cuplu pentru o experiență diversificată.
- Baza cu ventuză super puternică permite o folosire fără efort, oferind o experimentare intensă.
- Încercați să vă umpleți cu Vibrating Thruster în timpul altor stimulări sexuale pentru orgasme mai intense.
Video Vibrator Anal Thruster Fantasy Collection Negru
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
Are funcție de împingere
Rezistent La Apă
Are Ventuză
