| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB68683 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Toyz4Lovers |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Real Rapture Anger 20cm
55 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 79 RON
Disponibil: In Stoc
Condimentați-vă viața sexuală încercând incitantul Vibrator Real Rapture Anger ce vă poate transforma visele dvs senzuale în momente reale de euforie și extaz!
Condimentați-vă viața senzuală încercând incitantul Stimulator Real Rapture Anger ce vă poate transforma visele dumneavoastră erotice în momente naturale de euforie și extaz! Vibratorul Real Rapture Anger este dotat cu sistem de tremurări puternice, putând fi reglate de la bază, astfel feelingurile pot fi amplificate până la contactul orgasmului. Având forma realistică, cu gland bine definit, Masajerul Real Rapture Anger poate fi instrumentul dumneavoastră de plăcere sporită. Este creat dintr-un material foarte asemănător pielii umane, hipoalergenic și scutit de ftalați.
