| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB67293 |
| Lungime Totală | 36 cm |
| Lungime Inserabilă | 34 cm |
| Diametru | 6 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Gigantul Suveran 31cm
110 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
A sosit regele vibratoarelor, pulsatorul King Kong, o jucărie carnală mare și impresionantă.
A sosit regele vibratoarelor, vibratorul King Kong, o jucărie sexuală mare și impresionantă. King Kong vă va seduce cu dimensiunile lui și vă va dărui o experiență pe care nu o veți uita în curând. Produs din material ferm și fin, are o formă realistă de penis, cu vene pe tot trunchiul, un cap pronunțat și viteze multiple reglabile cu susținerea discului de la bază. Vibratorul King Kong sigur este o experiență erotică umplută de satisfacții, dar nu uitați să folosiți material lubrifiere și să îl introduceți cu grijă.
- Pulsatorul King Kong oferă vibrații puternice, nu doar multiple.
Funcționează cu baterii AA
Rezistent La Apă
