| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB66967 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.2 cm |
| Diametru | 2-4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Nature Skin |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Nature Skin Real Vibe
108 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Vibrator făcut din TPR ce imită perfect pielea umană, ca textură și senzație!
Stimulator cu expresie anatomică realizat din material alunecos de alură naturală, care dă senzații aproximativ reale. Este foarte maleabil și are mai numeroase niveluri de vibrație. Materialul nu include și ftalați.
Flexibil
Ușor De Manevrat
