| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB66473 |
| Lungime Totală | 30 cm |
| Lungime Inserabilă | 25 cm |
| Diametru | 0.5-2.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale Thai Toy Beads Roz
20 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Acest șirag elastic se poate introduce treptat, în timpul preludiului, în anusul partenerului și va fi scos exact înaintea punctului culminant.
Șirag de bile anale cu înfățișare deosebită - bilele sunt deosebit de mici la vârf, pentru o introducere ușoară, confortabilă și se măresc gradual. La bază, sunt prevăzute cu un inel, ce acordă un control perfect în timpul stimulării anale și ajută la evitarea accidentelor neplăcute.
Bilele anale sunt confecționate dintr-un material de excepție superioară, foarte ușor la atingere, subțire cu dermă sensibilă a zonei anale și foarte alunecos îndată ce este lubrifiat.
