| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB65957 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Duotone Negru
Pur şi necomplicat introdu-le şi savurează! În interiorul bilelor, la fiecare mişcare cât de mică, micile bile vibratoare se vor roti şi-ţi vor face pântecul să se cutremure de plăcere.
Bile genitale negre, clasice, pentru exersarea mușchilor pelvieni și îmbunătățirea vieții sexuale. Biluțele sunt fabricate din PVC moale și sunt dispuse pe un șnur ce ajută la extragerea ușoară din vagin. În partea interioară conțin alte bile mai mici, ce produc rezonanțe la fiecare mișcare. Antrenează-te cât mai des cu aceste bile și îți vei uimi partenerul cu noul tău vagin tonifiat!
- Bilele Kegel Duotone Negru sunt destinate oamenilor care se confruntă cu dilatarea vaginală datorită unei condiții sau în urma unei sarcini.
- Aceste bile sunt proiectate pentru a atinge un vârf erotic.
- Mișcările făcute în timpul mersului oferă un frecție continuu.
- Bilele pot fi folosite pe parcursul întregii zile, în timp ce îți desfășori activitatea obișnuită.
- Când vaginul este stimulat, asta se lubrifiază normal cu secrețiile sale, se dilată și este pregătit pentru o relație mai plăcută.
- Forma ergonomică a bilelor le face ușor de manevrat.
- Designul dichisit și nuanță neagră dăruiește un formă incitant.
Rezistent La Apă
