| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB62371 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.8 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Lady Finger Clear Roz
Vibrator cu formă clasică plămădit pentru a-ți satisface plăcerile sexuale.
Vibrator clasic, concretizat din material de foarte bună calitate. Ideal ca și stimulator pentru clitoris în momentul preludiului. Poate fi întrebuințat ca vibrator anal datorită formei sale deosebite.
- Lady Finger Crystal Clear este un vibrator mic și roz, confecționat din ABS, un material dur, satisfăcător la atingere și tare rezistent.
- Acest vibrator nu are design realistic, fiind plămădit pentru ființele ce doresc o jucărie și nu o practică reală.
- Este mic și discret, însă are un motor suficient de puternic.
- Masajerul Ladyfinger de la Seven Creations se mândrește cu motorul puternic care poate stimula punctele tale erogene.
- Mărimea sa mică îngăduie să treacă întotdeauna ca un ruj inocent la controalele de securitate.
- Îți va provoacă clitorisul cu vârful său rotunjit înainte de a introduce lungimea sa curbată pentru senzații interne foarte puternice.
- Propune diferite intensități ale vibrațiilor pe care le poți regla prin regulatorul său rotativ.
Funcționează cu baterii AA
