| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB62281 |
| Lungime Totală | 35 cm |
| Lungime Inserabilă | 30 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | ABS |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vibrating Orgasm Alb
Orgasm Vibrating sunt bile cu tremurări multiple, pentru stârnire dublă.
Orgasm Vibrating sunt bile cu oscilații multiple, pentru stimulare dublă. Interiorul este realizat din bile metalice creează un flux de trepidații, care vor fi resimțite la nivelul vaginului, asigurând orgasme puternice.
Este o pereche de 2 bile kegel de aceeași dimensiune ce pot fi introduse în vagin pentru a dărui satisfacții intense femeilor. Acestea sunt prevăzute cu reverberații ce sunt comandate cu susținerea unei telecomenzi.
Acestea sunt concepute pentru a întări mușchii genitali ai femeilor, sprijinind la tratarea a diverse probleme cauzate de aceștia, de la incontinența urinară până la lipsa de gratificare din timpul sexului. Sunt alegerea perfectă pentru absolut orice pasionat de jocuri în cuplu. Necesită 2 baterii de mărime AA pentru a utiliza funcțiile de vibrație
Avantajele bilelor kegel Vibrating de la Seven Creations
- Sunt făcute din material de calitate superioară
- Sunt cumplit de fără greutate de introdus
- Garantează plăceri intense
- Ajută la întărirea mușchilor vaginali
- Motorul de vibrație este variabil continuu, oferind o gamă largă de intensități ale vibrațiilor.
- Greutățile vaginale mici din interiorul bilelor creează un consecință de vibrație atunci îndată ce sunt mișcate.
- Măsură în două componente face ca gimnastică sexuală să fie mai dificilă și mai eficientă.
Rezistent La Apă
Are Telecomandă
