| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB61740 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.5 cm |
| Diametru | 3.5-5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC, ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Realistic Pasha Man
Utilizând acest vibrator exclamațiile tale se vor limita la : O Pasha cât de darnic ești!!! Și vibratorul Pasha chiar este darnic, dimensiuni impresionante, material extraordinar de bun calitativ și o formă cât se poate de realistă, mai bine de atât nici că ți-ai putea dori.
Utilizând acest vibrator exclamațiile tale se vor limita la : O Pasha cât de darnic ești!!! Și vibratorul Pasha chiar este darnic, dimensiuni impresionante, material foarte bun calitativ și o configurație cât se poate de realistă, mai bine de atât nici că ți-ai putea dori.
Vibratorul Realistic Pasha este confecționat din PVC și are forma unui vibrator realistic. Are pulsații numeroase care pot fi ajustate cu ajutorul rotiței de la baza vibratorului. Este fabricat din material mătăsos și fin iar în momentul utilizării se simte perfect ca un penis real.
Poate fi luat în călătorii fiindcă este extraordinar de discret și funcționează cu baterii, în concluzie nu trebuie să ai grijă încărcătorului. Venele pronunțate și glandul realistic oferă utilizatorului o experimentare extrem de realistă.
- Materialul vibratorului are o textură mătăsoasă, foarte apropiată de dermă reală.
- Capul vibratorului este bine definit și de nuanță roz.
- Construcția vibratorului este elastică, dar totuși fermă.
