| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB60794 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 2.5-4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | PVC |
| Brand | Seven Creations |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Alias Mov
89 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Ideal pentru îndeplinirea tuturor fanteziilor erotice și pentru jocurile sexuale dintre parteneri.
Acest strap on este destinat femeilor și este fabricat din material PVC. Perfect pentru îndeplinirea tuturor fanteziilor senzuale și pentru jocurile sexuale dintre parteneri. Strap-on-ul are forma anatomică de penis, cu vene pronunțate ce intensifică plăcerea. Bandă elastică, de care este atașat vibratorul, garantează un plus de confort în timpul utilizării.
- Strap-on-ul are un capăt modelat sub forma de gland.
- Controlează-ți concubinul cu acest strap-on feminin uimitor.
- Utilizează controlul cu buton multi-viteză pentru a activa vibrațiile și a oferi mai multă plăcere la fiecare mișcare.
Video Strap-On Alias Mov
Funcționează cu baterii AA
