| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB38075 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 3-3.9 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | Silicon |
| Brand | Sweet Smile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Smile Easy Alb
150 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Încercați toate nivelele de rezonanțe ale acestui vibrator cu cap pronunțat, pentru a selecta nivelul de ritm preferat.
Mulțumită materialului catifelat, acest stimulator poate fi folosit atât sexual cât și anal. Calitatea ridicată oferă rezonanțe pătrunzătoare dar silențioase. Provoacă în mod eficient nervii sensibili. Include 7 nivele de tremurări ușor de selectat din butonul de control.
