| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB37669 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 17 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Cu Vibrații Gigolina
218 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Un strap-on stimulator cu un estetică inedit fiind perfect pentru experimentarea oricărei fantezii erotice. Acesta este însușit cu nișcaiva cingătoare ajustabile la care se atașează masajerul realistic cu ventuză.
Un strap-on stimulator cu un estetică inedit fiind absolut pentru experimentarea oricărei fantezii erotice. Asta este însușit cu niște cingătoare reglabile la care se atașează masajerul realistic cu ventuză. Cele trei trepte de viteză pot fi schimbate cumplit de lezne cu ajutorul unei telecomenzi speciale.
Are Telecomandă
