| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB37470 |
| Lungime Totală | 13 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | ABS |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Amantul Perfect Roșu
51 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Acest vibrator este amantul perfect de care dețineți nevoie. Nu vă înșală nicicând și tot timpul este la dispoziție numai pentru dvs, în orice moment doriți.
Acest vibrator este amantul perfect de care stăpâniți nevoie. Nu vă înșală niciodată și tot momentul este disponibil numai pentru dvs, oricând doriți. Cu reverberații multiple de viteză.
